Znáte to, když se s chutí zakousnete do koblihy a přitom nosem odfouknete vrstvičku cukru? To je přesně to pravé kouzlo čerstvých koblih, které vám dokáže zpříjemnit den.

Kulatky, kruchovky, mrkváky – už samotné názvy vyvolávají zvědavost a zajímavá kombinace chutí vás přenese do časů našich babiček, které z obyčejných snadno dostupných surovin dokázaly vykouzlit neobyčejné dobroty.

Tak neváhejte a přijeďte objevit, jak chutná Český ráj!

Není chleba jako chleba a kromě kvality surovin záleží i na druzích pečení. V našich výrobcích nenajdete žádná „éčka“ nebo konzervanty a vybrané chleby se pečou ve speciálních etážových pecích.

Díky tomu jsou tyto chleby chuťově i na pohled jiné než standardní pečivo.

Co může lépe nastartovat nový den než vůně čerstvého pečiva? Křupavé rohlíčky nebo houstičky jsou základem dobré snídaně.
Málokdo ale každý den rád snídá to samé, proto pro vás máme široký výběr – od klasických housek a rohlíků, přes vícezrnné a rustal pečivo až po bagety a dalamánky.

Máte chuť na rychlou svačinku? Vyberte si z našich slaných specialit. Propečené, křupavé a šťavnaté pizza rohlíky, mini pizza nebo sýrové a pivovarské rohlíky spolehlivě zaženou hlad.

Kynuté dobroty neodmyslitelně patří k tradiční české kuchyni. Na měkoučkých a vláčných koláčích, buchtách a šátečkách si pochutnáte ke snídani i ke kávě, děti potěšíte pořádně naplněnou ještědkou nebo rohatou švýcarkou - do školy na svačinu jako dělané.

Křehké, na jazyku se rozplývající croissanty, taštičky a štrúdly patří mezi opravdové gurmánské zážitky. Zastavte se u nás, představte si atmosféru francouzské či vídeňské kavárny a dopřejte si odpolední relax.

Nikdy nevíte, kdy a kdo vás překvapí svou návštěvou.

Buďte připraveni a mějte napečeno předem!

Mramorovou bábovkou, závinem, biskupským chlebíčkem nebo preclíky a lineckými banánky potěšíte každého hosta.

Chystáte oslavu, nebo si občas rádi labužnicky zahřešíte? Přijďte na nazdobené chlebíčky s bramborovým salátem nebo na poctivé ruské vejce. Každý den u nás najdete i čerstvé obložené bagety.