Naši cukráři si s dorty dávají opravdu záležet, aby se vám sbíhaly sliny, jen se na ně podíváte.

Dorty – klasické, moderní i originální si můžete zakoupit přímo v cukrárně, nebo si můžete objednat takový dort, který odpovídá vašim přáním, chutím i slavnostním příležitostem všeho druhu.

Poctivé suroviny jsou základ – kam patří máslo, dáváme máslo, šlehačku používáme zásadně živočišnou.

Klasické zákusky, nadýchané řezy i netradiční kousky... Vše krásně nazdobené až jen oči přecházejí. Vezměte kamarádku, děti nebo celou rodinu a udělejte si příjemné odpoledne. Výběr máme široký a na své si přijde každý milovník sladkých dobrot.

Zakládáme si na tradici, proto u nás vedle klasické kopečkové zmrzliny najdete i zmrzlinu točenou naší vlastní receptury. A na tu jsme moc pyšní. Sorbetová jahodová a lehká osvěžující vanilková vám na tváři vykouzlí úsměv a pohladí vaše chuťové pohárky nejen v parném létě.

Vedle klasické nabídky nealkoholických nápojů si u nás můžete vychutnat i výbornou kávu Dallmayr, osvěžit se vynikajícími čistě přírodními mošty z Lažan nebo si dát na zahřátí čaj, horkou čokoládu, horkou griotku, grog, svařené víno a v Mnichově Hradišti i horkou citronádu. Zajít můžete i na skleničku vína.

Chystáte oslavu, nebo si občas rádi labužnicky zahřešíte? Přijďte na nazdobené chlebíčky s bramborovým salátem nebo na poctivé ruské vejce. Každý den u nás najdete i čerstvé obložené bagety.